
Foto: Dennis Schalken (2021)
20-0003 Dienstauto (7-SHP-86)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-0003 Dienstauto (7-SHP-86)

Foto: Dennis Schalken (2021)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-00 ROC Bedrijfsschool-Tilburg |
| Roepnummer | 20-1005 > 20-0003 |
| Voorganger | 20-0003 Dienstauto (10-GZJ-9) |
| Opvolger | 20-0003 Dienstauto |
| Type | DA - Dienstauto DA-4 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Up |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 7-SHP-86 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m 2025 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | 60 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 832 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 458 kg |
| Massa maximaal | 1.290 kg |
| Massa rijklaar | 932 kg |
| Bijzonderheden | 2014-2019 Willemstad 20-1005 |
|---|