
Foto: Daan Westenberg (2023)

Foto: Anton Schelfhorst (2016)

Foto: Emiel Geerding

Foto: Daan Westenberg (2023)

Foto: Anton Schelfhorst (2016)

Foto: Emiel Geerding
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-00 Regionaal |
| Roepnummer | 05-3431 > 05-9039 > 05-9237 > 19-8631 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 05-3431 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T2.000 S40 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BT-LV-36 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 255 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 740 cm |
| Massa ledig | 8.100 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.900 kg |
| Massa maximaal | 14.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.215 kg |
| Bijzonderheden | 2007-2015 Brandweer Twente Korps Den Ham 05-3431 2015-2024 Brandweer Twente Regionaal Reserve |
|---|