
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Actros |
|---|
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
|---|
| Kenteken | 83-BBZ-7 |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2013 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 408 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 14.650 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 20.350 kg |
|---|
| Massa maximaal | 35.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 14.750 kg |
|---|
Bijzonderheden