
Foto: Ramon Versteeg (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-81 Dow Terneuzen |
| Roepnummer | 19-5967 > 19-8161 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | AS - Autospuit AS06 LD5.000 HD**** S4.000 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Actros |
| Opbouw | Gemco |
| Kenteken | 13-BBZ-9 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 8 stuks |
| Vermogen | 598 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 15.605 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 12.395 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 15.705 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
