
19-8102 Dienstauto FRB


| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-81 Dow Terneuzen |
| Roepnummer | 19-8102 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | KZ-865-K |
| Bouwjaar | 2017 |
| Dienstjaren | 2017 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 120 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.478 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 792 kg |
| Massa maximaal | 2.270 kg |
| Massa rijklaar | 1.578 kg |
| Bijzonderheden |
|---|