
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-45 Middelburg Stromenweg |
| Roepnummer | 19-5679 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | PBA - Poederblusaanhanger |
|---|---|
| Merk | Saris |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | WN-VF-13 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2004 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Geen |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 470 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.230 kg |
| Massa maximaal | 2.700 kg |
| Massa rijklaar | 470 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
