
Foto: Ramon Versteeg (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-81 Dow Terneuzen |
| Roepnummer | 19-5666 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | SB - Schuimblusvoertuig |
|---|---|
| Merk | Onbekend |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | BF-PP-94 |
| Bouwjaar | 1997 |
| Dienstjaren | 1997 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 12.780 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.110 kg |
| Massa maximaal | 15.890 kg |
| Massa rijklaar | 12.880 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
