

Foto’s: Thijs Vaneveld (2023)


Foto’s: Thijs Vaneveld (2023)
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-48 Colijnsplaat |
| Roepnummer | 19-4764 > 19-4863 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 19-4764 Tankautospuit |
| Type | AS - Autospuit AS06 LD2.000 HD400 S100 |
|---|---|
| Merk | Renault |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 59-BBS-1 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 219 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.365 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.635 kg |
| Massa maximaal | 10.000 kg |
| Massa rijklaar | 7.465 kg |
| Bijzonderheden | Vormt een samengestelde eenheid met 19-4830. Treedt zelfstandig op als FR-B. |
|---|