
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD3.000 HD265 T2.600 S300 |
|---|
| Merk | Volvo |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | 87-BDF-9 |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2013 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 336 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 725 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 12.260 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.340 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.600 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 12.360 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Voertuig is uitgerust met dompelpomp en DLS. |
|---|