
Foto: Archief Brandweerforum (2022)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-46 OostKapelle |
| Roepnummer | 19-4640 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD3.000 HD250 T2.400 S**** |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Rosenbauer |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | BJ-GX-60 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2000 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 289 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 13.270 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.230 kg |
| Massa maximaal | 19.500 kg |
| Massa rijklaar | 13.370 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
