
Foto: Archief Brandweerforum (2022)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-46 Domburg |
| Roepnummer | 19-4633 |
| Voorganger | 19-4633 Tankautospuit (BP-BL-97) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD2.500 HD250 T1.500 S60 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Rosenbauer |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 01-BRX-4 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 250 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 7.520 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.470 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 7.620 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
