
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-46 Veere |
| Roepnummer | 19-4632 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD3.250 HD245 T1.700 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BR-GV-20 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 10.420 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.580 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.520 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
