
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-45 Middelburg Stromenweg |
| Roepnummer | 19-4530 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T2.000 S150 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BX-SH-49 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 9.275 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.225 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 9.375 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
