
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg (2017)

Foto: Xantho de Bruijn (2015)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg (2017)

Foto: Xantho de Bruijn (2015)
| Korps | 18 - Brandweer Zuid-Holland Zuid (VRZHZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 18-94 Vakbekwaamheid (Spinel Veiligheidscentrum - Dordrecht) |
| Roepnummer | 18-800 > 18-8031 > 09-6731 > 18-9434 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T3.000 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 52-BGF-2 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 326 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 252 cm |
| Lengte | 755 cm |
| Massa ledig | 5.615 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 12.985 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 5.715 kg |
| Bijzonderheden |
|---|