
Foto: Archief Brandweerforum
17-9390 Haakarmvoertuig SBB/MIRG
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-9390 Haakarmvoertuig SBB/MIRG

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-92 VRR Logistiek |
| Roepnummer | 17-9390 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Multilift / Hiab |
| Kenteken | 98-BSG-7 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 408 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 13.323 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 14.677 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.423 kg |
| Bijzonderheden | T.b.v SBB team |
|---|