
Foto: Ramon Versteeg (2018)
17-9334 Tankautospuit (BT-HN-50)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-9334 Tankautospuit (BT-HN-50)

Foto: Ramon Versteeg (2018)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-93 VRR Vakbekwaamheid |
| Roepnummer | 17-9334 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | BT-HN-50 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 247 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.950 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.050 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.058 kg |
| Bijzonderheden | sinds 2016 Reserve voertuig |
|---|