17-9237 Tankautospuit/Hulpverleningsvoertuig
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.250 HD250 T2.000 S200 |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Kronenburg |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | 79-BDB-6 |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2013 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 287 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 770 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.035 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 7.965 kg |
|---|
| Massa maximaal | 16.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.135 kg |
|---|
Bijzonderheden