
Foto: 112Hulpdiensten Rotterdam (2024)

Foto: Thijs Vaneveld

Foto: Ramon Versteeg

Foto: archief Brandweerforum

Foto: 112Hulpdiensten Rotterdam (2024)

Foto: Thijs Vaneveld

Foto: Ramon Versteeg

Foto: archief Brandweerforum
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-92 VRR Logistiek |
| Roepnummer | 12-1 > 17-0231 > 17-0232 > 17-9235 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Gemco |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BR-LS-71 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 247 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.330 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.670 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.437 kg |
| Bijzonderheden | 2005-2022 Maassluis |
|---|