
Foto: Marten van der Ham (2024)

Foto: Frank vd Weerden (2018)

Foto: Marten van der Ham (2024)

Foto: Frank vd Weerden (2018)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-92 VRR Logistiek |
| Roepnummer | 17-9203 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 41-BDJ-1 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 183 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 5.510 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.480 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 5.610 kg |
| Bijzonderheden | Logistiek |
|---|