
Foto: Stan van Reenen (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-92 VRR Logistiek |
| Roepnummer | 17-9201 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 17-9201 Vrachtwagen Logistiek |
Voertuiggevens
| Type | AH - Arbeidshygienevoertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | dHollandia |
| Kenteken | BZ-BX-60 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 139 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 5.275 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.025 kg |
| Massa maximaal | 8.300 kg |
| Massa rijklaar | 5.375 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Gebruikt voor Materiaaldienst |
|---|
