17-9024 Dienstauto Adviseur Gevaarlijke Stoffen
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AGS - Adviseur Gevaarlijke Stoffen |
|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | G-470-DD |
|---|
| Bouwjaar | 2019 |
|---|
| Dienstjaren |
2020 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 149 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.450 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 800 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.250 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.550 kg |
|---|
Bijzonderheden