
Foto: Brandweerforum (2026)
17-9023 Dienstvoertuig Adviseur Gevaarlijke Stoffen
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-9023 Dienstvoertuig Adviseur Gevaarlijke Stoffen

Foto: Brandweerforum (2026)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-90 Veiligheidsregio Leiding en Coördinatie |
| Roepnummer | 17-3190 > 17-9023 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AGS - Adviseur Gevaarlijke Stoffen |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Caddy |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | NN-969-G |
| Bouwjaar | 2017 |
| Dienstjaren | 2017 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 102 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.392 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 888 kg |
| Massa maximaal | 2.280 kg |
| Massa rijklaar | 1.492 kg |
| Bijzonderheden |
|---|