
Foto: Damian Deelstra – Hulpdiensten Zaanstad EO (2022)
17-8992 Dienstvoertuig One Scene Commander
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-8992 Dienstvoertuig One Scene Commander

Foto: Damian Deelstra – Hulpdiensten Zaanstad EO (2022)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-89 Rotterdam Airport (Zestienhoven) |
| Roepnummer | 16-3800 > 16-380 > 17-8991 > 17-8992 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 22-RD-VN |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 105 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.765 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.035 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 1.865 kg |
| Bijzonderheden | 2005-2017 Waddinxveen 16-3800 2017-2020 ROC Hollands Midden 16-380 |
|---|