
Foto: Archief Brandweerforum
17-8793 Dienstvoertuig Officier van Dienst
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-8793 Dienstvoertuig Officier van Dienst

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-87 Haven Rotterdam |
| Roepnummer | 17-8793 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | OvD - Officier van Dienst |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 6-KBV-27 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.903 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 897 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.003 kg |
| Bijzonderheden | Officier van Dienst Divisie Havenmeester |
|---|