
Foto: Archief Brandweerforum
17-1809 Dienstvoertuig Logistiek
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-1809 Dienstvoertuig Logistiek

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-18 Gezamelijke Brandweer (IBP depot + bedrijven) |
| Roepnummer | 17-1809 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-37-DDR |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.494 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.006 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.594 kg |
| Bijzonderheden |
|---|