
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-18 Gezamelijke Brandweer (IBP depot + bedrijven) |
| Roepnummer | 17-1802 |
| Voorganger | 17-1802 Dienstauto (G-119-NH) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | JHX-08-Z |
| Bouwjaar | 2026 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.252 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 598 kg |
| Massa maximaal | 1.850 kg |
| Massa rijklaar | 1.352 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
