
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-16 Gezamelijke Brandweer (Moezelweg) |
| Roepnummer | 17-1692 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | JGH-38-P |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.766 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 644 kg |
| Massa maximaal | 2.410 kg |
| Massa rijklaar | 1.866 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
