17-1691 Dienstvoertuig Coördinator GB

Foto: Johan Beck (2026)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|
| Merk | Volkswagen |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | JJL-04-T |
|---|
| Bouwjaar | 2025 |
|---|
| Dienstjaren |
2025 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | Onbekend |
|---|
| Vermogen | Onbekend |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.241 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 709 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.950 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.341 kg |
|---|
Bijzonderheden