17-1681 Arbeidshygiene Voertuig
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AH - Arbeidshygienevoertuig |
|---|
| Merk | Volkswagen |
|---|
| Opbouw | Citybox / Dhollandia Nederland |
|---|
| Kenteken | 34-BFP-5 |
|---|
| Bouwjaar | 2015 |
|---|
| Dienstjaren |
2021 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 163 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.900 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.100 kg |
|---|
| Massa maximaal | 5.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 3.000 kg |
|---|
Bijzonderheden