
Foto: Ramon Versteeg


Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg


Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-16 Gezamelijke Brandweer (Moezelweg) |
| Roepnummer | AS52-1 > 17-1561 > 17-2161 > 17-2165 > 17-1665 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AS - Autospuit AS02 LD5.000 HD**** S**** |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 15-BGN-3 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2015 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 510 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 21.605 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.895 kg |
| Massa maximaal | 27.500 kg |
| Massa rijklaar | 21.705 kg |
| Bijzonderheden | 2015-2021 Elbeweg |
|---|