
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Thijs Vaneveld (2019)

Foto: Kees Verhoef

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Thijs Vaneveld (2019)

Foto: Kees Verhoef
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-16 Gezamelijke Brandweer (Moezelweg) |
| Roepnummer | 91542 > 24-3531 > 16-9239 > 17-1634 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.000 HD265 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BH-PZ-20 |
| Bouwjaar | 1999 |
| Dienstjaren | 1999 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 220 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.770 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.730 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.870 kg |
| Bijzonderheden | 1999-2017 Cadier en Keer 2017-2024 Hollands midden Reserve |
|---|