17-1631 Tankautospuit (BN-VN-21)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS06 LD**** HD300 T5.000 S**** |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BN-VN-21 |
|---|
| Bouwjaar | 2003 |
|---|
| Dienstjaren |
2003 t/m 2018 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 381 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 255 cm |
|---|
| Lengte | 915 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 14.180 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 11.520 kg |
|---|
| Massa maximaal | 25.700 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 14.280 kg |
|---|
Bijzonderheden