
Foto: Jasper van den Berg (2025)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-16 Gezamelijke Brandweer (Moezelweg) |
| Roepnummer | 17-1608 |
| Voorganger | 17-1608 Dienstauto (8-SGG-09) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | Z-244-GR |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 2.425 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 975 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.525 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
