16-TS1 Tankautospuit (BG-XJ-08)

Foto: Kees Verhoef
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD2.800 HD265 T1.500 |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BG-XJ-08 |
|---|
| Bouwjaar | 1998 |
|---|
| Dienstjaren |
2018 t/m 2021 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 213 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.160 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 3.840 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.260 kg |
|---|
Bijzonderheden