
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Kees Verhoef

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Kees Verhoef
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-92 Regionaal |
| Roepnummer | 503 > 16-9090 > 16-Dienstauto Stage OvD 1 West |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 16-9090 Dienstauto |
| Type | DA - Dienstauto DA-4 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 18-JHV-4 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m 2020 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 105 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.547 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 693 kg |
| Massa maximaal | 2.240 kg |
| Massa rijklaar | 1.647 kg |
| Bijzonderheden |
|---|