
Foto: Thijs Vaneveld (2025)
16-9491 Dienstvoertuig Informatie Manager Oost
Home » Voertuigen » Regio 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) » 16-9491 Dienstvoertuig Informatie Manager Oost

Foto: Thijs Vaneveld (2025)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-92 Regionaal |
| Roepnummer | 16-9491 |
| Voorganger | 16-9491 Dienstauto Informatiemanager Oost (JK-145-Z) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Abiom |
| Kenteken | GKF-87-Z |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.759 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 641 kg |
| Massa maximaal | 2.400 kg |
| Massa rijklaar | 1.859 kg |
| Bijzonderheden | Informatie Manager |
|---|