
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-92 Regionaal |
| Roepnummer | 16-9394 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-4 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Up |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 9-ZDP-19 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Dienstjaren | 2014 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | 60 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 840 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 450 kg |
| Massa maximaal | 1.290 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
