
Foto: Thijs Vaneveld (2023)

Foto: Thijs Vaneveld (2019)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Thijs Vaneveld (2023)

Foto: Thijs Vaneveld (2019)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-90 Beheer en Onderhoud |
| Roepnummer | 16-2232 > 16-4230 > 16-9230 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 16-9230 Tankautospuit Reserve |
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD2.800 HD265 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BP-ZZ-68 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.040 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.460 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 8.140 kg |
| Bijzonderheden | 2005-2019 Alphen aan Den rijn 2019-2022 Leiden Zuid 2023-Heden Regio |
|---|