
Foto: Thijs Vaneveld (2021)
16-9199 Dienstvoertuig Woordvoerder
Home » Voertuigen » Regio 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) » 16-9199 Dienstvoertuig Woordvoerder

Foto: Thijs Vaneveld (2021)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-92 Regionaal |
| Roepnummer | 16-9199 |
| Voorganger | 16-9199 Dienstauto (34-XRL-7) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | J-509-FJ |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.520 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 700 kg |
| Massa maximaal | 2.220 kg |
| Massa rijklaar | 1.620 kg |
| Bijzonderheden | Operationeel Woordvoerder |
|---|