


Foto’s: Ramon Versteeg (2023)



Foto’s: Ramon Versteeg (2023)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-80 Akzo Nobel Coatings - Sassenheim |
| Roepnummer | 16-8034 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD300 T3.000 S40 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 29-BFF-3 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Dienstjaren | 2014 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.895 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.105 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.995 kg |
| Bijzonderheden | Bumpermonitor |
|---|