
Foto: Jan Korte (2022)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.250 HD250 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Gemco |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BZ-PT-51 |
|---|
| Bouwjaar | 2012 |
|---|
| Dienstjaren |
2021 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 285 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 238 cm |
|---|
| Lengte | 675 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.345 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.155 kg |
|---|
| Massa maximaal | 14.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.445 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Nr: 619
2012-2018 Landelijk Noord (opgeheven)
2018-2021 Uithoorn 13-5332
2021- Bocas t.b.v rijopleidingen |
|---|