
Foto: Julian Koelewijn (2021)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-94 Bocas |
| Roepnummer | 13-9434 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Gemco |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BT-LZ-06 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 9.376 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.124 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 9.476 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
