

Foto’s: Jan Korte (2022)


Foto’s: Jan Korte (2022)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-94 Bocas |
| Roepnummer | 13-3031 > 13-9432 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Gemco |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BN-RJ-88 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2015 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 279 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.320 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.180 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 9.420 kg |
| Bijzonderheden | Nr: 475 Word gebruikt bij opleidingscentrum Bocas. t.b.v. Rijopleidingen 2003-2015 Brandweer Amsterdam Kazerne IJsbrand 13-3031 |
|---|