
Foto: Jan Korte (2023)

Foto: Kees Verhoef

Foto: Jan Korte (2023)

Foto: Kees Verhoef
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-94 Bocas |
| Roepnummer | 13-3702 > 13-9403 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 48-ZL-DH |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 130 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.121 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 679 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.221 kg |
| Bijzonderheden | Wagenparknr: 547 2008-2015 Diemen Per 20-05-2015 naar Bocas |
|---|