13-9386 Personeel/Materiaalvoertuig Logistiek (VG-212-G)

Foto: Jan Korte (2022)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-7 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VG-212-G |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2013 t/m 2023 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 163 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.625 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 875 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.725 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Nr: 706
Technische Dienst |
|---|