
Foto: Thijs Vaneveld (2023)
13-9386 Dienstvoertuig Logistiek
Home » Voertuigen » Regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-9386 Dienstvoertuig Logistiek

Foto: Thijs Vaneveld (2023)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-92 Facilitair Bedrijf / Logistiek Galwin |
| Roepnummer | 13-9386 |
| Voorganger | 13-9386 Personeel/Materiaalvoertuig Logistiek (VG-212-G) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Iveco |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VSL-30-S |
| Bouwjaar | 2022 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 175 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.566 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 934 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.666 kg |
| Bijzonderheden | Technische Dienst |
|---|