
Foto: Bruce Adema (2024)

Foto: Deyel de Graaf (2024)

Foto: Bruce Adema (2024)

Foto: Deyel de Graaf (2024)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-92 Facilitair Bedrijf / Logistiek Galwin |
| Roepnummer | 13-9211 |
| Voorganger | 13-9211 Waterongevallenvoertuig (BX-GF-56) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|---|
| Merk | Iveco Daily |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 49-BRN-2 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 211 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.624 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.576 kg |
| Massa maximaal | 5.200 kg |
| Massa rijklaar | 2.724 kg |
| Bijzonderheden |
|---|