13-9211 Waterongevallenvoertuig (BX-GF-56)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vario |
|---|
| Opbouw | C&C Products |
|---|
| Kenteken | BX-GF-56 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 177 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 5.110 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.380 kg |
|---|
| Massa maximaal | 7.490 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 5.210 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | sinds 2013 reserve WO |
|---|