

Foto’s: Jan Korte (2023)

Foto: Frank vd Weerden


Foto’s: Jan Korte (2023)

Foto: Frank vd Weerden
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-94 Bocas |
| Roepnummer | 13-3204 > 13-5101 > 13-9203 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Crafter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 99-HJX-2 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.871 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.319 kg |
| Massa maximaal | 3.190 kg |
| Massa rijklaar | 1.971 kg |
| Bijzonderheden | Nr: 587 2009-2022 Amstelveen 13-3204 > 13-5101 |
|---|