13-9195 Dienstauto (96-KXZ-4)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 96-KXZ-4 |
|---|
| Bouwjaar | 2010 |
|---|
| Dienstjaren |
2010 t/m 2019 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 105 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.501 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 689 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.190 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.601 kg |
|---|
Bijzonderheden